Zarabianie (przyciąganie) pieniędzy KROK po KROKU

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

przyciaganie kasy

Zapraszam do kolejnego wpisu z kategorii “psychologia zarabiania” czyli sekret przyciągania pieniędzy.

Tutaj chodzi tylko i wyłącznie o myślenie na temat kogoś lub czegoś. Nie chodzi o żadne tajemne prawa wszechświata, ale o to co myślisz i w jaki sposób o tym myślisz. To oczywiste, że to o czym myślisz, pojawia się w Twoim życiu. Dlaczego? Bowiem skupiasz na tym swoją energię i prędzej czy później, pojawia się to pod postacią Twoich życiowych doświadczeń i manifestacji tego, o czym i w jaki sposób myślałeś.

Nikt nie rodzi się milionerem. Można jedynie urodzić się dzieckiem milionera, milionerki bądź pary milionerów 🙂

Można się więc rozwijać w kierunku osiągnięcia bogactwa, lub biorąc przykład ze swoich bogatych rodziców, osiągnąć to samo co oni lub znacznie więcej.

Zarabianie oraz kreowanie pieniędzy KROK po KROKU.

1. Myślisz sobie: chcę zarobić trochę pieniędzy.
2. Zaczynasz więc myśleć, w jaki sposób te pieniądze zarobić
3. Szukasz okoliczności i możliwości ich zarobienia
4. Gdy tylko nadarzy się taka okazja, z pewnością je zarobisz
5. I już, gotowe: pieniądze zarobione.

Zwróć proszę uwagę na to, że jeśli nie pomyślisz o tych pieniądzach w sposób świadomy, prawdopodobnie nigdy nie będziesz ich mieć, jeśli nie będą one Twoim celem.

I o tym właśnie mówi prawo przyciągania: przyciągasz to, o czym myślisz. Tylko jest jeden warunek: jeśli o tym nie pomyślisz, nie osiągniesz tego prawdopodobnie nigdy. Chociaż może się to udać, ale nie jest to pewniakiem.

Tak naprawdę chodzi tutaj o moc własnych myśli. Jeśli o czymś będziemy ciągle myśleć, pojawi się to w naszym życiu.

Ta sama sytuacja dotyczy również miłości, związków, pracy, kariery, sławy, przyjaźni, rodziny, stosunków, samorealizacji i wszelkich innych dziedzin życia.

Może to brzmieć nieco magicznie, jednakże w rzeczywistości jest prostsze, niż Ci się wydaje. Najważniejsze jest tutaj tak naprawdę świadome kierowanie własnych myśli (przyciąganie) do kreacji upragnionych celów, sytuacji oraz możliwości.

Podobno im silniejsze myśli i pragnienia, tym bardziej przyciągamy do siebie to, o czym myślimy. Ja bym powiedział nieco inaczej: im bardziej pozytywne pragnienia posiadania czegoś bądź osiągnięcia, tym większe prawdopodobieństwo, że upragniony cel zostanie osiągnięty.

Tak naprawdę to nie ma żadnego sekretu. Chodzi tutaj tylko o to, że niektórzy ludzie nie myślą świadomie, przez co nie zdają sobie sprawy z tego, jak bardzo potężną mają maszynę, dzięki której mogą osiągnąć wszystko, czego tylko zapragną. Chodzi o ich własne myśli, które w odpowiedni sposób sterowane czy kształtowane, mogą pomóc w osiągnięciu wszystkiego.

A Ty? Co chcesz przyciągnąć? Nad czym pracujesz? Podziel się swoimi pragnieniami w komentarzu.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
[Głosów:3    Średnia:4.3/5]

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *