Twój Pakiet WordPress Na Start

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

wordpress dla ciebie

Masz swój własny blog internetowy? Korzystasz przy tym z najlepszego i najbardziej popularnego systemu zarządzania treścią (CMS) WordPress? Chcesz się zająć tylko i wyłącznie pisaniem i tworzeniem treści, a kwestie techniczne chcesz zlecić komuś innemu, kto być może zna się na tym lepiej od Ciebie?

A może jeszcze nie masz bloga, bo nie wiesz jak go założyć oraz prowadzić?

Zastanawiasz się jak skonfigurować szablon WordPress oraz wtyczki? Chcesz stworzyć coś specjalnego na swoim blogu, ale nie wiesz jak? A może chcesz zoptymalizować swojego bloga pod kątem pozycjonowania SEO w wyszukiwarkach?

A może nie masz jeszcze bloga, albo próbujesz wykonać kopię zapasową lub przenieść swój blog na inną domenę?

A może pragniesz po prostu przejścia z bloggera (blogspota) albo wordpress.com na własny hosting i “normalną” domenę?

 

Bez względu na to, na które z powyższych pytań odpowiedziałeś twierdząco, mam dla Ciebie coś, co powinno Ci się spodobać.

 

Bez względu na to, czy masz już bloga czy nie, mam specjalnie dla Ciebie coś extra: “Twój Pakiet WordPress Na Start”.

 

Co Ci da pakiet WordPress na start?

Kwestie techniczne związane z tworzeniem oraz prowadzeniem bloga, potrafią być naprawdę zajmujące. Tym bardziej dla osób, które nie mają w tym żadnego większego doświadczenia. Dlatego powstała usługa “WordPress Na Start”. Jest ona skierowana zarówno dla osób, które mają już swojego bloga, jak i dla tych, którzy takiego bloga dopiero planują założyć.

W ramach usługi “WordPress na start” na bieżąco będę przeprowadzać aktualizacje motywów i wtyczek. Dodatkowo regularnie (na bieżąco) będę sprawdzać czy Twoja strona jest dostępna dla odwiedzających. Zadbam również o to, aby Twój blog był poprawnie wyświetlany oraz nie powodował żadnych błędów.

Jednak największą moim zdaniem zaletą tej usługi jest to, że masz zawsze przy sobie osobę, która zna bardzo dobrze Twojego bloga, dzięki czemu zawsze możesz liczyć na pomoc.

 

Ile kosztuje Pakiet WordPress Na Start?

Jak już wspomniałem pakiet “WordPress na start” skierowany jest zarówno dla osób, które nie mają jeszcze bloga jak i dla tych, którzy potrzebują wsparcia technicznego na swoim blogu. Cena tej usługi to w rzeczywistości coś, co stanowi dobrą inwestycję, która na przestrzeni kolejnych lat czy miesięcy, powinna dać Ci zwielokrotnione zyski. Taki jest cel oraz idea tego przedsięwzięcia.

 

Pakiet WP Na Start – Co dokładnie otrzymasz

 

Po zakupie:

– wgram oraz skonfiguruję dowolny szablon (wygląd) oraz wtyczki na Twoim blogu

– zoptymalizuję Twojego bloga pod względem wyszukiwarek SEO

– jeśli będzie taka potrzeba przeniosę Twojego bloga z darmowej platformy typu blogspot/blogger i podobnych na Twoją własną domenę oraz hosting

– będę na bieżąco przeprowadzać akutalizacje Twojego bloga, wtyczek oraz motywów

– regularnie będę sprawdzać dostępność Twojego bloga dla odwiedzających

– zagwarantuję szybkie wykrywanie oraz usuwanie pojawiących się błędów (jeśli takowe wystąpią)

– napiszę dla Ciebie 20 przykładowych wpisów na blogu i razem z Tobą wybiorę tematykę bloga (jeśli jeszcze go nie masz)

– zaopiekuję się nie tylko Twoim blogiem ale również będziesz mieć ze mną stały i szybki kontakt

– jeśli zechcesz (jeśli jeszcze nie masz domeny) porozmawiamy i doradzę Ci w wyborze odpowiedniej domeny .pl a następnie ją opłacę na rok

– otrzymasz dodatkowo hosting WordPress na rok (nie dotyczy jeśli już go masz)

– dobiorę dla Twojego bloga słowa kluczowe, opis i inne najważniejsze dane optymalizacyjne

– zintegruję Twojego bloga z sieciami społecznościowymi typu facebook, twitter, linkedin, instagram, live journal, 500Px, App.net, Blogger, Diigo, Delicious, Flickr, Flipboard, Instagram, Instapaper, LinkedIn, MailChimp, Medium, Plurk, Pinterest, Reddit, Scoop.It, SETT, StumbleUpon, Telegram, Tumblr, XING, YouTube (do wyboru 10)

Będziesz mieć możliwość automatycznego umieszczania swoich wpisów oraz odnośników na zintegrowanych serwisach społecznościowych.

– zdobędę dla Twojego bloga do kilkuset wartościowych linków z najpopularniejszych stron internetowych na świecie i w Polsce

 

Dokładnie.

Ile należy zainwestować?

Inwestycja jaką należy ponieść, to 297 zł. To naprawdę niewiele jak za to, co otrzymasz. Oczywiście jest to opłata jednorazowa. W jej cenie otrzymasz wszystko to co zostało napisane powyżej, oraz znacznie więcej. Jesteś gotów na inwestycję? Zamów swój Pakiet WordPress Na Start Już Teraz.

 

Zamów Teraz Twój Pakiet WordPress Na Start Za 297 zlotych

*po otrzymaniu środków skontaktuję się z Tobą w celu uzgodnienia szczegółów

 

Za mało? Całkowicie gratis jako BONUS otrzymasz!

Zapewne zdajesz sobie sprawę z tego, że aby zarabiać przez internet, sam blog Ci nie wystarczy. Dlatego gdy już będziesz mieć na blogu swoje pierwsze wpisy, a odwiedzających z dnia na dzień będzie coraz więcej, będziesz musiał sprawić aby zostali oni z Tobą na dłużej.

Musisz więc zdobyć e-maile osób, które odwiedzają Twojego bloga, aby zbudować z nimi relację i sprawić, aby Twój blog nie był dla nich jednym z dziesiątek czy setek innych. Dlatego proponuję Tobie BONUS.

W ramach tego BONUSU zrobię dla Ciebie wszystko to, co w Pakiecie WordPress Na Start, oraz:

– wgram na Twoją stronę wyskakujące okienko POP-UP, które będzie budować dla Ciebie listę Twoich potencjalnych klientów

– mój copywriter przygotuje dla Ciebie opis do wyskakujących okienek i innych miejsc, w których będziesz budować swoją listę mailingową

– zainstaluję na Twoim blogu stały element przy każdym poście, który będzie budował listę

– zainstaluje Ci w 100% darmowy autoresponder czyli program/skrypt który będzie dla Ciebie budował listy oraz wysyłał do nich maile

To tyle jeśli chodzi o WordPress Start. Jeśli masz jakieś pytania, skorzystaj z poniższego formularza:

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
[Głosów:2    Średnia:5/5]