Regulamin oraz polityka prywatności

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

 

1. Ja, jako Krzysztof Trybulski: administrator oraz twórca bloga/strony byczastrona.pl oraz wszelkich materiałów, szkoleń, kursów, poradników, serwisów które wchodzą w skład byczej strony zastrzegam sobie prawo do wprowadzania w dowolnej chwili zmian w niniejszej polityce prywatności oraz regulaminie. Wówczas ważna jest ta polityka prywatności wraz z regulaminem, które są obecnie na stronie.

2. Niniejszy regulamin wraz z polityką prywatności dotyczącego każdej osoby która korzysta z materiałów bądź jakichkolwiek innych usług dostępnych pod adresem http://byczastrona.pl bądź podstron i subdomen znajdujących się pod głównym adresem: byczastrona.pl

3. Wszelkie informacje oraz dane dotyczące użytkowników korzystających z byczastrona.pl (punkt 2 niniejszego dokumentu) nigdy nie zostaną przekazane żadnej zewnętrznej firmie ani sprzedane, chyba, że ja (Krzysztof Trybulski) jako administrator będę zobowiązany do przekazania tych danych odpowiednim organom które o te dane będą wnioskować.

4. W każdej chwili możesz poprosić o zmianę bądź usunięcie własnych danych z systemów informatycznych byczej strony. Jeśli będzie Cię to dotyczyć i będzie to możliwe do zrealizowania pod względem technicznym, Twoje dane zostaną bezpowrotnie usunięte.

5. Mogę zbierać lub pobierać informacje, jednakże wszystko odbywa się zgodnie z prawem oraz Twoją wolą bądź uzasadnionymi żądaniami.

6. Jeśli nie zgadzasz się z którymkolwiek z punktów zawartych w niniejszym dokumencie polityki prywatności oraz regulaminu, nie podawaj mi żadnych danych a tym bardziej danych wrażliwych.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
[Głosów:0    Średnia:0/5]