O mnie

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Ponieważ finanse i kariera to jedna z dziedzin w których można coś osiągnąć, postanowiłem zarabiać na stronach internetowych i to właśnie dzięki nim zyskiwać dochód. Mam wiele do przekazania zarówno na temat samych osiągnięć jak i tworzenia stron internetowych oraz blogów i ich reklamowania. Zachęcam do zapoznania się z treściami, które tutaj prezentuję 🙂

trybulski about

Krzysztof Trybulski, autor 4 książek z zakresu rozwoju osobistego. Pasjonat nowoczesnych technologii, pozycjonowania oraz zarabiania przez internet.

ksiazki autorstwa krzysztofa trybulskiego

http://www.zlotemysli.pl/szukaj.html?q=trybulski&c=Wy%C5%9Blij+zapytanie

trybulski krzysztof - autorPrzykro mi, ale nie zamierzam zakładać garnituru specjalnie po to, aby dobrze wyglądać w internecie. Garnitur moim zdaniem powinien być zakładany na specjalne okazje typu: chrzciny, komunie, śluby. Ja go na co dzień nie noszę, więc w internecie też nie muszę go mieć. I nie oznacza to dla mnie braku doświadczenia czy profesjonalizmu. Po prostu garnitur nie jest obowiązkowy 🙂 Poza tym, nie ma raczej we mnie nic tak wspaniałego, co mogłoby ze mnie uczynić kolejnego Billa Gatesa, Larrego Page czy Marka Zakenberga. Ot! Taki ze mnie zwykły chłopak, szukający zarobku przez internet i ciągle się doskonalący w tej dziedzinie.

Brak pieniędzy oraz perspektyw na rynku pracy, tak jak wiele innych osób, tak i mnie skłonił do tego, aby źródła chociażby dodatkowego dochodu poszukać w internecie. Nie było to dzień czy rok temu a z perspektywy dnia dzisiejszego: dawno, dawno temu.

Ile kosztuje internet? Anegdotka.

Podczas pisania wstępu na tą podstronę bloga, przypomniało mi się pewne zdarzenie.

Dawno, dawno temu, kiedy internet był jeszcze liczony w kilobajtach, mieliśmy razem ze starszymi chłopakami miejscówkę u gościa w mieszkaniu, gdzie płaciliśmy jakieś grosze za to, że możemy sobie pograć w strzelanki czy inne gry.

Był może wtedy rok ’96 / 97′?

Pomijając fakt, że najpierw musiałem się nauczyć na te gry patrzeć, aby nauczyć się w nie grać, to pewnego dnia zastałem nad biurkiem tego gościa napis: INTERNET – 5 zł – minuta.

Chłopakom trudno było mi wytłumaczyć co to ten internet jest, więc w końcu powiedzieli, że to taka najnowsza gra. A że w tytułach się wtedy nie orientowałem, to łyknąłem haczyk i po prostu: zapytałem się gościa czy można poprosić minutę. Taka refleksja: dobrze, że w obecnych czasach, internet nie jest aż tak drogi. Bo kto wie, jakie wtedy gry musiałyby powstawać?

Wracając do sedna sprawy. Kiedyś w biznesie internetowym chciałem być pro i lepszy od wszystkich. Tak się jednak na dłuższą sprawę nie da. Bo po pierwsze doba ma tylko 24 godziny a po drugie aby być jednym z najlepszych w świecie wirtualnym, zazwyczaj trzeba mieć duże zaplecze w świecie niewirtualnym.

Odkąd tylko zacząłem bawić się w stawianie stron, wykonałem wiele projektów. Część z nich sprzedałem, część porzuciłem a część sobie stoi bez żadnego nadzoru, bo albo mają domeny opłacone na kilka lat w przód albo stoją na darmowych hostingach.

Czasem również się po prostu byczę. I stąd nazwa domeny: bycza strona. Bo nasz czas tutaj na ziemi nie jest po to, aby się byczyć. Trzeba ten czas mądrze wykorzystać. I o tym ma mi przypominać ta strona/ten blog, kiedy będę publikował na nim wpisy.

Nie wiem czy to jest dla kogokolwiek ważne, aczkolwiek nie pochodzę z zamożnej rodziny. Wiem, co to znaczy zarabiać na chleb. Wiem to zarówno ze swojego doświadczenia jak i z doświadczenia wielu osób, które znam. Czasem jest mi smutno i przykro, kiedy osoby poszukujące pracy a tak naprawdę potrzebujący pieniędzy, za nic w świecie nie chcą nawet spróbować zarabiać przez internet. Ja wiem, że to wymaga czasu i zaangażowania, ale kto nic nie robi, nic nie zarabia.

Allegro

Jednym z moich pierwszych sposobów na e-biznes było Allegro. Zarabiałem średnio a pracowałem dużo. Właściwie to nic ciekawego, poza tym, że nabyłem podstawowe doświadczenie w handlu drogą elektroniczną, które jest przydatne aż po dzień dzisiejszy.

Złote Myśli

Ponieważ od dziecka (od 13 roku życia) interesuję się psychologią oraz rozwojem osobistym, pewnego dnia postanowiłem podzielić się swoją wiedzą z innymi. I tak powstały e-booki/audiobooki/książki: “Świadomie do sukcesu”, “Sekrety prawa przyciągania”, “Cytaty ludzi sukcesu”, “Odkryj moc swojego umysłu” oraz najważniejsza dla mnie “Po co żyjesz?”. Tą ostatnią możesz za darmo przeczytać TUTAJ.

Nauka

W mniejszym bądź większym stopniu znam również PHP oraz HTML. Potrafię instalować skrypty na serwerach oraz obsługiwać większość znanych i popularnych skryptów typu JOOMLA!, WordPress (WP), WooCommerce, Prestashop.

Potrafię również interpretować sny zgodnie z charakterologią danej osoby – chociaż o tym tutaj pisać nie będę 😛

selo byczastrona trybulski

Przez wiele lat uczyłem się pozycjonowania w teorii, biorąc udział w różnego rodzaju kursach, szkoleniach oraz spotkaniach. Następnie testowałem w praktyce różne narzędzia wspomagające proces pozycjonowania oraz techniki optymalizacji stron internetowych. Dzięki temu wiem , co działa w SEO a co nie ma prawa zadziałać. Dodając do tego fakt, że śledzę na bieżąco  informacje na temat zmian w wyszukiwarkach oraz ich algorytmach, wiem jak zadbać o odpowiednią pozycję stron internetowych w największych wyszukiwarkach.

#Praca_Dla_Ciebie

W zasadzie pracę można podzielić na dwa rodzaje.

Pierwsza to praca na etacie, gdzie wynagrodzenie otrzymujemy co miesiąc bez względu na to co i ile w tej pracy zrobiliśmy. Zazwyczaj co miesiąc otrzymujemy na konto lub do ręki taką samą, z góry określoną kwotę.

Druga praca to taka, gdzie za pracę raz wykonaną wynagrodzenie możemy otrzymywać dożywotnio. Do takiej pracy niewątpliwie zalicza się tworzenie bloga oraz sprzedawanie na nim swoich info-produktów bądź umieszczanie reklam. I o tym właśnie jest/będzie ten blog.

W zasadzie ma on na celu odpowiedzieć wyczerpująco na pytanie: jak stworzyć i wypozycjonować (rozreklamować) bloga z unikalną i wartościową treścią, oraz jak na nim zarobić? Przy okazji pomagając innym, dając im wartościową treść i kreować swoją markę lub siebie jako eksperta w danej dziedzinie.

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

 

 

 

Podsumowanie!

Jak się nazywam: Krzysztof Trybulski
Od czego zacząłem zarobek przez internet: od klikania w reklamy
Mój cel: całkowita niezależność (nie tylko finansowa) plus stałe odkładanie $$$
PS. Ciężką pracą możesz osiągnąć niemalże wszystko, czegokolwiek tylko zechcesz. Jeśli w dodatku będziesz mieć wiedzę, jak to zrobić, zrobisz to o wiele szybciej i łatwiej.

PS2. Więcej możesz zobaczyć tutaj. Na wersji BETA strony byczastrona.pl


Blogowanie przynosi satysfakcjonujące dochody coraz większej liczbie osób, jednakże bloger (prawie) nigdy nie zarabia już na starcie. Do blogowania i zarabiania na blogach potrzebna jest cierpliwość.

Moja prośba brzmi: nie nastawiaj się na natychmiastowy dochód. Wyniki swojej pracy zobaczysz najprawdopodobniej nie wcześniej niż po kilku miesiącach blogowania.

Gdy już zaczniesz zarabiać na swoich blogach, zrozumiesz, że naprawdę opłacało się czekać. Życzę Ci zatem cierpliwości.

“Bardzo ważny jest wysiłek, jaki włożysz w to, aby osiągnąć swój cel. To nie jest tak, że idziesz między wrony i kraczesz tak jak one. Tak naprawdę powinieneś iść tam dla jastrzębia aby to właśnie z nim latać. A ponieważ lata on wysoko, Ty również musisz lecieć wysoko. Wysil się i leć ponad wszystkimi.”

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
[Głosów:4    Średnia:4.8/5]