Klikanie w reklamy (GPTR) – czy da się zarobić na klikaniu w reklamy?

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Szukając odpowiedzi na tytułowe pytanie, czy da się zarobić na klikaniu w reklamy, możemy dojść do wniosku, że jest to bardzo łatwy oraz niewymagający żadnych konkretnych umiejętności sposób na zarobek w internecie. Jednakże po zbadaniu tego tematu oraz przyjrzenia mu się bliżej, bez wątpienia dojdziemy prędzej czy później do wniosku, iż tak naprawdę bujdą jest to, iż ktokolwiek zarabia na klikaniu w płatne reklamy.

Oczywiście są osoby, które będą zaciekle walczyć z takim stanowiskiem, jednakże zarabianie na reklamach jest niemalże niemożliwe. Dzieje się tak z jednej podstawowej przyczyny: za pojedyncze kliknięcie otrzymujemy jakąś tam część grosza. A więc żeby zarobić JEDNEGO (tak – jednego) grosika, musimy wyklikać kilkadziesiąt, bądź kilkaset reklam. A żeby zarobić jakiekolwiek przyzwoite pieniądze, musimy:

– mieć dużą (bardzo dużą) ilość poleconych osób

albo

– być właścicielem sieci reklamowej, która płaci za klikanie

Bez wątpienia można się pokusić o stwierdzenie, że jeśli ktokolwiek potrafi zarobić na klikaniu w reklamy bądź dzięki niemu tysiąc złotych miesięcznie, nie będzie dla niego problemem aby zarobić o wiele, wiele więcej w normalnym e-biznesie takim jak prowadzenie forum bądź tworzeniu i sprzedaży produktów informacyjnych.

Klikanie w reklamy to jeden z najgorszych o ile nie najgorszy sposób na zdobycie pieniędzy. Stanowczo go odradzam wszystkim osobom, które chcą zarobić pieniądze przez internet. O wiele lepiej będzie się opłacać w dłuższej perspektywie nauka jakiegoś CMS i zarabianie na reklamach Google AdSense. Ale nie na tym, że to Ty będziesz klikać za jakąś część grosza, ale klikać w nie będą osoby odwiedzające Twoją stronę. Za każdy taki klik otrzymasz od kilku centów w górę. Ale w takim przypadku, Ty sam klikać nie możesz. Są jednak sposoby na to, aby zwiększyć klikalność poprzez zwiększenie CTR.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
[Głosów:1    Średnia:5/5]

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *