Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

<<< Wróć do strony głównej: bycza strona


Krzysztof Trybulski: mini sieć stron internetowych oraz portfolio działalności internetowej. Sieć stron i projekty Krzysztofa Trybulskiego.


W skrócie o projekcie bycza strona.

Witam Cię serdecznie. Ja się nazywam Krzysztof Trybulski a bycza strona, to projekt instynktowny który powstał w celu zaprezentowania mojej twórczości oraz działalności.

Nigdy nie zamierzałem robić swojego własnego portfolio ale zawsze chciałem posiadać na własność sieć stron, którymi będę mógł się pochwalić innym oraz o które będę dbał tak bardzo, jak o swój największy skarb.

Połączyłem obydwa powyższe elementy: własną sieć stron (którą zawsze chciałem mieć) oraz portfolio (którego mieć nie chciałem) i w ten sposób powstał projekt “Bycza Strona”.

Ma on na celu zaprezentowanie całej mojej działalności w sieci, a także częściowo poza nią, przedstawiając wszelkie informacje oraz odnośniki do mojej działalności.

Niektóre projekty są według mnie niedojrzałe, lub tak wykonane, że nie powinienem ich pokazywać innym. Będę to jednak robił ze względu na to, że chcę widzieć jaki progres w danej dziedzinie przeszedłem, od początku gdy się nią zainteresowałem aż do chwili w której jestem obecnie.

podpis

 

 

 

 


Książki/ebooki/audiobooki

http://www.zlotemysli.pl/a/krzysztof-trybulski.html

      Świadomie do sukcesu – Krzysztof Trybulski


Muzyczne projekty

http://sklep.spojrzenie.com.pl/reg-meester-m-54.html


Krzysztof Trybulski by byczastrona.pl
 

Ferrari – zaprojektowane z pasją, stworzone by cieszyć. I chociaż partii gier wygrać nie muszę, to życia za nic w świecie, przegrać nie zamierzam.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.


[Głosów:1    Średnia:5/5]