Ekskluzywny poradnik Google AdSense wraz z bonusami...

"Przedstawiam unikatowy, kompleksowy

*Poradnik Google AdSense*

dzięki któremu dowiesz się, jak zarabiać na reklamach Google"

Dowiesz się między innymi co zrobić aby w reklamy na Twoich stronach internetowych czy blogach, klikało z chęcią więcej osób niż dotychczas...

Cześć,

Witaj. Nazywam się Krzysztof Trybulski. W internecie zarabiam od ponad 10 lat.  

Niektórzy mogą mie znać z publikacji książek: "Sekrety prawa przyciągania" czy chociażby "Cytaty ludzi sukcesu", które od dnia publikacji stały się niemalże natychmiastowo wydawniczymi bestsellerami. Moje książki dostępne są chyba we wszystkich księgarniach internetowych w Polsce, w tym EMPIKU i podobnych. Niestety nie mam pojęcia jak wygląda ich sprzedaż w księgarniach stacjonarnych. Podejrzewam jednak, że tam mimo wszystko nie są tak poularne. Chociażby z tego powodu, że tam ich po prostu nie ma, poza nielicznymi wyjątkami w największych polskich miastach.

Przez 10 lat prowadziłem ogromną ilość stron internetowych, a w tym poradniku dzielę się z Tobą całym swoim zgromadzonym doświadczeniem. Metodą prób i błędów udoskonalałem swoje metody monetyzacji stron za pomocą Google Adsense i myślę, że znam sposób na „wyciśnięcie tej cytryny do ostatniej kropli”.

Zapraszam

 


Wszystkie przedstawione przeze mnie metody, sposoby oraz techniki oparte są o budowanie e-biznesu, a nie o szybkie metody wzbogacania się, które zazwyczaj są oszustwem. W Internecie można zarobić bardzo dużo pieniędzy, jednak musisz wiedzieć, że wszystko wymaga pracy oraz zaangażowania. Jeśli ktoś twierdzi inaczej: uważaj na niego.

W sieci działam od dekady, monetyzowałem strony na wiele różnych sposobów, ale największe zyski przyniosło mi właśnie Google Adsense. Pracownicy Google lubią jednak zmieniać zasady i dlatego otrzymasz ode mnie tylko BEZPIECZNE i SPRAWDZONE wkazówki, porady i sposoby, które najprawdopodobniej NIGDY nie przestaną być aktualne i Twój biznes Adsense pozostanie bezpieczny bez względu na wprowadzane zmiany. 


Jeżeli potrzebujesz więcej kliknięć na swoich stronach lub chcesz od podstaw zacząć zarabiać na reklamach AdSense, te metody okażą się wyjątkowo skuteczne. W poradniku otrzymasz też gotowe strategie, dzięki którym ja i kilku moich klientów zarobiliśmy największe kwoty. 

Zarabianie na Google Adsense nie wymaga rejestracji działalności gospodarczej, więc będziesz mógł z nich korzystać bez obaw, tak często jak tylko zechcesz. Jeśli wykorzystasz zebraną przeze mnie wiedzę, zbudujesz dochodowe strony i poczujesz czym jest „zysk pasywny”. Uważam, że to szkolenie jest warte dużo, dużo więcej! 

ALBO POKOCHASZ MÓJ ELITARNY PORADNIK SZKOLENIOWY, ALBO MASZ GO ZA DARMO!

Oto kilka rzeczy, które myślę, że Cię zainteresują:

 • Pokażę Ci jak sprawdzić, gdzie najczęściej kierują myszkę Twoi odwiedzający, abyś wiedział, gdzie umieścić reklamy na stronie
 • Dam Ci gotowe pomysły na stronę internetową lub bloga, abyś wiedział o czym pisać i jakie treści tworzyć, aby Twoi czytelnicy byli zainteresowani reklamami, jakie im pokażesz
 • Dowiesz się, jak sprawdzić ile możesz potencjalnie zarobić na reklamach
 • Poznasz najpopularniejsze słowa kluczowe w AdSense
 • Dowiesz się, jak i gdzie się reklamować, aby reklamy przyniosły oczekiwane rezultaty

Zarabianie pieniędzy przez internet, to żadne cuda - to po prostu

wykorzystanie odpowiedniej wiedzy, w odpowiedni sposób  ...

Musisz zastosować moją wiedzę w praktyce, aby osiągnąć to, czego chcesz. Wiele ludzi się pewnie wkurzy z tego powodu, ale prawda jest taka, że bez pracy nie bedzięsz bogaty. To nie jest dla wiecznych marzycieli i osób które szybko się nudzą bądź poddają. Nie ma w tym ekskluzywnym poradniku magicznych metod zdobywania bogactwa, które sprawią, że obudzisz sie w pałacu, z porsche w garażu. Nie mogę Ci niestety obiecać willi z basenem i modelek wokół siebie, jakie ma na przykład Trump. Tego Ci obiecać nie mogę... 

ALE,

Obiecuję, że jeśli zamówisz ten poradnik i zainwestujesz w siebie, będziesz zadowolony, albo oddam Ci pieniądze co do najmniejszego grosza. Bez zadawania pytan. Ryzyko biorę na siebie.

Ciagle to czytasz? Zatem przejdźmy do sedna...

Po zakupie otrzymasz ...

Oprócz wszystkich rzeczy opisanych powyżej, natychmiast po dokonaniu zamówienia i jego opłaceniu otrzymasz:

 • #1 - Szablony Made For AdSense - dzieki nim odwiedzający Twoją stronę bądź bloga będą klikać w reklamy na Twoich stronach, jak szaleni. A to wszystko zgodnie z zasadami oraz regulaminem Google AdSense.
 •  #2 - Najlepsze słowa kluczowe i tematy - na bloga lub stronę.
 • #3 - Narzędzia do wyszukiwania najlepszych słów kluczowych

Ze wszystkim poradzisz sobie nawet jeśli jesteś w tym początkujący

Być może zastanawiasz się w tej chwili na pewnymi kwestiami i zadajesz sobie pytania:

 • czy to dla mnie zadziała?
 • czy sobie z tym poradzę?
 • czy dam radę to wszystko zrobić samemu?

Muszę Ci zdradzić, że całość zaprojektowałem w ten sposób, że ze wszystkim poradzi sobie nawet największy laik.  Jeśli jednak mimo wszystko nie dasz rady tego ogarnąć, zwrócę Ci pieniądze. Tak więc jest to typowa sytuacja WIN-WIN, nie możesz nic stracić.

Jaki jest całkowity koszt tego poradnika?

Sam poradnik ma ponad 100 stron formatu A4 a w dodatku otrzymujesz wiele gratisów, za które normalnie musiałbyś zapłacić o wiele więcej. Jednakże ja nie będę tutaj czarował i wymyślał cen. Po prostu podam całkowity koszt otrzymania tego produktu.

Poradnik PLUS bonusy


SUMA

97  PLN


97 PLN

Niczym nie ryzykujesz.

Nie ponosisz żadnego ryzyka.

Jeśli nie zauważysz różnicy po zastosowaniu mojej wiedzy, pod postacią większej ilości kliknięć oraz zarobków, otrzymujesz zwrot w wysokości do 100% zainwestowanej kwoty.

Aby zamówić całość za 97 zł, skorzystaj z poniższego odnośnika i opłać zamówienie. Jak tylko otrzymam Twoje środki, skontaktuję się z Tobą* w celu przekazania wszystkich omówionych materiałów.

Zamawiam i płacę

*zazwyczaj trwo to ok. 5 minut po opłaceniu zamówienia

Tak już wkrtóce mogą wyglądać Twoje miesięczne wypłaty po zastosowaniu wiedzy z tego elitarnego poradnika AdSense:

Z poważaniem,
Krzysztof Trybulski

Bycza Strona & Krzysztof Trybulski - 2017: krzysztof.trybulski@gmail.com

Copyright © 2017. Krzysztof Trybulski & Bycza Strona 2017 | Regulamin & Polityka prywatności | Kontakt

<<< Wróć do strony głównej: bycza strona

Poradnik AdSense dostępny na niniejszej stronie nie jest w żaden sposób bezpośrednio ani pośrednio powiązany z oficjalną bądź nieoficjalną pomocą pochodzącą od firmy Google. Jest to zbiór porad oraz wskazówek i narzędzi pomocnych w zarabianiu na reklamach Google. Nie jest jednak w żaden sposób oficjalnym ani nie-oficjalnym produktem Google. Wszelkie zastrzeżone znaki towarowe należące do Google zostały użyte w powyższym tekście tylko i wyłącznie do opisu działania systemu poradnikowego. Wszelkie zarobki oraz czas potrzebny do ich osiągnięcia wspomniane w powyższym tekście zależą tylko i wyłącznie od pracy, zaangażowania i innych mniej lub bardziej losowych czynników zależnych od wiedzy i umiejętności osoby, która wykupuje dostęp do poradnika. Może on dać różnym osobom różne rezultaty. Dlatego każdy może zarabiać tyle samo albo więcej niż autor poradnika, dzięki zastosowaniu porad oraz wskazówek z poradnika. Nie obejdzie się to jednak bez włożenia w to odpowiedniego wysiłku oraz pracy. W przypadku gdy klient nie będzie usatysfakcjonowany zawartymi treściami, zawsze może żądać zwrotu pieniędzy, który będzie uzależniony od pracy, jaką kursant włożył w to, aby zarabiać dzięki reklamom Google. Produkt ten nie może być traktowany jako produkt pochodzący od firmy Google ani jej partnerów. Jeśli nie zgadzają się Państwo z którymkolwiek z powyższym, proszę o nie wykupywanie dostępu. 

 

This is the bottom slider area. You can edit this text and also insert any element here. This is a good place if you want to put an opt-in form or a scarcity countdown.